Vedení účetnictví

Nabízíme Vám kompletní účetní služby. Průběžné nebo jednorázové (roční) zúčtování vašeho podniku.

Jako klasická účetní firma se zabýváme vedením kompletního účetnictví firem (převážně s ručením omezeným) na základě uzavřených smluv. V této oblasti se můžeme pochlubit bohatými zkušenostmi. Pravidelně spolupracujeme s podnikatelskými subjekty, různými zájmovými a občanskými sdruženími. Pracujeme také pro společenství vlastníků bytů nebo majitele nájemních bytů a domů.

Oblíbenou službou je optimalizace účetnictví tak, aby klient zaplatil jen to, co skutečně musí a nevynakládal zbytečné a nemalé finanční prostředky.

Zastoupíme firemní účetní oddělení a ve výsledku vám ušetříme nemalé náklady i čas vynaložený na zpracování a vedení účetnictví. Veškeré informace získané od klienta jsou důvěrné a je s nimi podle toho nakládáno. Všechny naše kroky vedou ke spokojenosti klienta. Proto jsou našimi stálými zákazníky velké i malé firmy, bytová družstva, fyzické i právnické osoby.

Doklady jsou doručovány do našich kanceláří, kde je zpracováváme v našem ekonomickém systému POHODA E1, z pohledu klienta externě. Výstupy a výsledky dostáváte po určitém smluveném období a to osobně nebo elektronicky.


Nezávazná poptávka služeb